Suadiye Sitesi

Bağdat Caddesi’nin yanı başında, İstanbul’un nezih semtlerinden Suadiye’de sizleri ayrıcalıklı bir yaşam bekliyor.

  • Toplam Daire 132
  • Proje Alanı 5000m2
  • Peyzaj Alanı 3500m2
Nezih, Eşsiz Yaşam

İçinizi Ferahlatan Alanlar! Hem şehrin içinde olup, hem de çocuklarınızın yeşillikler içinde güvenle ve özgürce oynayabileceği, sevdiklerinizle huzur içinde yaşayabileceğiniz bir ev hayal ettik ve bu hayalle inşa ettik. Burada belki bir akşam sizin için hazırlanmış dinlenme alanlarında oturarak sohbet edebilir, belki bir sabah yeşillikler içinde kahvenizi yudumlayarak güne başlayabilirsiniz

Üst Düzey Güvenlik

Üst Düzey Güzenlik! Tek noktadan giriş-çıkış sistemi, 7/24 özel güvenliği, site içerisindeki geniş kapsamlı kamera sistemi ile siz ve sevdikleriniz, her an kendinizi güvende hissedeceksiniz. Çocuklarınız için ekstra artırılmış güvenlik hizmeti ile sitenin oyun alanlarında, bahçelerinde eğlenebilir, keyifle vakit geçirebilirler.

Şehrin İçinde Tatil Keyfi

Şehrin İçinde Tatil Keyfi! Yanı başınızdaki Bağdat Caddesi’nde yapacağınız alışveriş ve yürüyüşün ardından yorgunluğunuzu atacağınız evinizdeki yüzme havuzu ile tatil gibi bir yaşam sizi bekliyor.

Bağdat Caddesi’nde Yaşam!

İstanbul’un en ayrıcalıklı ve sosyo-kültürel açıdan en zengin bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi yanıbaşınızda. En seçkin markaların yer aldığı Bağdat Caddesi’nde, mağazalar, butikler, kafeler ve seçkin restoranlarda kaliteli vakit geçirebilir ve yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Daire Planı

Toplam Daire : 132
Proje Alani : 5000 m2
Peyzaj Alani : 3500 m2

Lokasyon

İstanbul'un en nezih semtlerinden Suadiye'de yer alan Suadiye Sitesi, Anadolu Yakası'nın en prestijli buluşma, alışveriş ve yaşam merkezi Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde.